23h.ro
Bine ati venit!Va rugam sa aduceti oameni si veti fi rasplatiti!

23h.ro

Forumul Oficial :23h.ro

AcasaPortalCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare
Bine ai venit pe 23h.ro,dak tot ai intrat conecteazate sau fati cont!!Very Happy Pentru a va duce la forum dati click pe home sau imaginea de mai sus!Very Happy Haideti pe best.atocs.ro ,un server non codati
Un cont nu ar strica sa va faceti am fi recunoscatori! Puteti da si un click pe reclame.Haideti pe best.atocs.ro cel mai bun server de cs

Distribuiti | 

Bancuri cu sport!!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
$pyd3r-j03
Administrator
Administrator

Puncte : 3157
Reputatie : 4
Data de inscriere : 02/01/2009
Varsta : 22
Localizare : Craiova

MesajSubiect: Bancuri cu sport!!   Mier Feb 11 2009, 15:23

Very Happy Este incontestabila fortuirea ca romanul sa fie un strasnic luptator sarb.
(Cornel Dinu)

Filosofia este o transcedentala propedeutica pentru sufletul bantuit de moarte al romanului.
(Cornel Dinu)

As vrea sa nu se modifice sistemul competitional, doar sa se revizuiasca numarul echipelor. Daca nu, sa nu se revizuiasca, dar tot sa se schimbe ceva. Sau sa nu se schimbe nimic, dar sa se umble pe ici si colo. Dar mai bine sa lasati asa campionatul, si sa nu retrogradeze nimeni.
(Dumitru Dragomir)

“Noi suntem rapidisti din tata-n fiu, in afara de fiul meu, care e stelist.”
(Nicolae Vacaroiu)

“In fotbal este ca in patinaj artistic: cine marcheaza cele mai multe goluri, castiga!”
(Reiner Calmund, fost presedinte Bayer Leverkusen)

“Sper ca acest meci sa nu ramana singurul meu debut la nationala!”
(Sebastian Deisler, jucator la Bayern Munchen, declaratie acordata dupa meciul sau de debut, unicul :-), in echipa nationala)

“Copii, mergeti la scoala, ca si scoala e buna la ceva!”
(Gheorghe Hagi, in vizita la o scoala generala)

“Nu am probleme musculare, pentru ca nu am muschi.”
(Dietmar Hamann, fotbalist la FC Liverpool)

“In mare acesta a fost un meci, care, daca s-ar fi desfasurat in alt mod, altul ar fi fost si rezultatul.”
(Eike Immel, portar Germania)
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
$pyd3r-j03
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Bancuri cu sport!!   Mier Feb 11 2009, 15:23

Very Happy M-am certat si cu Mitica Dragomir, dar fara jigniri. El m-a facut oligofren, eu l-am facut zdreanta, dar nu ne-am insultat.
(Gigi Becali)

Meritul pentru titlul castigat de Steaua e 50% al lui Olaroiu si 50% al lui Protasov, dar cel mai mare merit e al meu.
(Gigi Becali)

“Putea fi 3-3!”
(Ioan Sdrobis, antrenorul echipei FC Baia-Mare, dupa meciul Electroputere Craiova - FC Baia-Mare 8-1 disputat in campionatul 1994/95)

Mircea Rednic ca antrenor e ca fierul de calcat: pe unde trece, parjoleste!
(Sorin Cartu)

Intrebat daca intentioneaza sa revina la Universitatea Craiova, desi semnase cu alta echipa pentru urmatorii doi ani, Sorin Cartu a raspuns: “Conteaza mai putin hartiile. Stiti cum e, omul se ‘indoaie’ la bani si la femei. La mine nu e cazul la femei.”
(Sorin Cartu)

“Acest gol i-l dedic lui Ionut Badea, care a nascut azi-dimineata o fetita, iar golul i-l dedic lui.” (Alexandru Baltoi)

“Situatia este fara iesire, dar nu e critica.”
(Stefan Effenberg, fost international german)

“Exista o singura posibilitate: victoria, remiza sau infrangerea!”
(Franz Beckenbauer)

Fotbalul e ca televizorul: multi se uita, putini pricep!
(Petre Deselnicu)

“Nu stiu cate goluri ar trebui sa marcam ca s-o eliminam pe Betis. Cat mai multe ar fi suficiente.” (Gabriel Bostina)

“Nu cred ca am fi pierdut acest meci, daca s-ar fi terminat 1-1.”
(Uli Hoeness, manager Bayern Munchen)
Sus In jos
$pyd3r-j03
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Bancuri cu sport!!   Mier Feb 11 2009, 15:24

Very Happy Unui batran suporter rapidist i-a sunat ceasul. Pe patul mortii el isi cheama fiul si-i zice:
- Fiule iti las ca mostenire abonamentul meu la tribuna 0.
- Da, tata…
- Vreau in schimb sa-mi cumperi un abonament la meciurile din Ghencea iar pe ultimul drum sa-mi invelesti cosciugul in steagul Stelei.
- Dar tata, toata viata ai fost devotat Rapidului, de ce te schimbi acum pe patul de moarte?
- Da-i in ma-sa, decat sa moara unul de-ai nostri, mai bine unul de-al lor
Sus In jos
$pyd3r-j03
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Bancuri cu sport!!   Mier Feb 11 2009, 15:24

Very Happy Gheorghe il vede pe Ion pe terenul de tenis jucand cu nimeni altul decat cu Tiriac.
Ion il batea la tenis pe Triac de-i mergeau fulgii. Nedumerit de performanta prietenului sau Gheorghe il intreaba:
- Bine mai Ioane, dar pana ieri nu stiai nici sa joci tenis si acum peste noapte il bati chiar si pe Tiriac?
- Da, sunt intr-o forma de zile mari…
- Bine, dar cum s-a intamplat asta?
- Pai cum sa se intample: stii helesteul de langa casa noastra?
- Da.
- Pai, pescuiam acolo cand am prins pestisorul de aur. Ca sa nu-l mananinc si sa-l arunc inapoi in lac, mi-a indeplinit o dorinta.
- Pai, atunci ma duc sa pescuiesc si eu.
-Du-te dar ai grija ca pestisorul e cam surd. Sa strigi tare sa te auda.
A doua zi dimineata, Gheorghe pe malul lacului cu undita in mana, prinde pestisorul de aur. Acesta firesc il roaga sa-i dea drumul in schimbul indeplinirii unei dorinte.
Gheorghe nauc, nu-i venea sa creada, nu mai stie ce sa-i ceara si zice “AUR”. Pestisorul ii implineste dorinta si cand Gheorghe merge acasa gaseste un TAUR.
Suparat merge la Ion sa se planga. Acesta-i raspunde:
- Ti-am spus sa vorbesti tare, ca-i cam surd. Tu ce crezi ca eu i-am cerut sa fiu tare la TENIS?
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Bancuri cu sport!!   Astazi la 04:26

Sus In jos

Bancuri cu sport!!
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
23h.ro :: Diverse :: Discutii Libere :: Bancuri!!-
Mergi direct la: